Hepsi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HePsİcİySeN sEnDe BiZiM kArDeŞiMiSsİn!!!

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Erenin Murat Boz Hakkında Açıklamaları

2 posters
YazarMesaj
rumeysa_gülçin
Şıp Sevdi Gülçinci Admin
Şıp Sevdi Gülçinci Admin
rumeysa_gülçin

Erenin Murat Boz Hakkında Açıklamaları Empty
MesajKonu: Erenin Murat Boz Hakkında Açıklamaları   Erenin Murat Boz Hakkında Açıklamaları EmptyCuma Ocak 16, 2009 3:21 pm

HEPSİ GRUBU'NUN EREN'İ, MURAT BOZ'U SON DÖNEMDEKİ AÇIKLAMALARI İÇİN UYARDI!..

Geçtiğimiz gece ‘Kuruçeşme Arena’da Yalın konserinde karşımıza çıkan Hepsi Grubu’nun Eren’i, Murat Boz’u son dönemde meslektaşlarına yönelik söylediği ‘pigme’ lafı dolayısıyla eleştirdi.

Murat Boz’la aynı müzik şirketinde bağlı olduklarını söyleyen Eren, “Murat’a bu lafları yakıştıramadım” dedi. Sempatik şarkıcı, “Murat çok iyi bir insan bu kelimeyi duyduğumda inanmak istemedim. Aslında onun böyle şeylere ihtiyacı yok. Onu çok seviyorum. Ama bu işler ‘boyla’ değil yetenekle olacak şeyler… Zaten dünya starlarının boyuna bakarsanız bunu anlarsınız” dedi.
feride&yasemin
Grup Hepsi Üyesi
 Grup Hepsi Üyesi
feride&yasemin

Hangisi Favorin==? : Erenin Murat Boz Hakkında Açıklamaları Erennnnd783po1

Erenin Murat Boz Hakkında Açıklamaları Empty
MesajKonu: Geri: Erenin Murat Boz Hakkında Açıklamaları   Erenin Murat Boz Hakkında Açıklamaları EmptyCuma Ocak 16, 2009 3:53 pm

saol cnm

Erenin Murat Boz Hakkında Açıklamaları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-